Kategori arşivi Servis

ileesma

İstanbul Bayi

Nice İstanbul

İstanbul’da ve tüm Türkiye genelinde yaygın hizmet anlayışıyla yay, panjur ya da otomatik kapı gibi ev sistemlerinin yapımı, kurulumu ve servis hizmetini sunuyor. Her türlü kuruluş aşamasında nice türkiye yetkili servis ve kuruluş ekibiyle sizlerle oluyor. Pek çok avantajları bulunan ve pratik yöntemlerle kullanılan aksesuarlar da seçimler doğrultusunda şekil alıyor. Yetkili servis, kolay kurulum, arızalı ürün ve sorun bildirme seçenekleri, iletişim hizmetlerinin hızlı olması ve uzun ömürlü ürünler üretilmesi de firmanın güvenilir olduğunu kanıtlıyor. Bunun yanı sıra uzman kadrosu ve en iyi hizmet kalitesiyle de kullanıma hazır, uzun ömürlü ürün sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

ilewpntr

Nice Wide Kollu Bariyer

Nice İtalaya meşei olup Türkiye distribütörlüğü ile Tüm Türkiye için Nice Türkiye bölge bayisi seçmiştir. Nice Wide kollu bariyer 3 çeşittir S – M – L modeli olarak adlandırılır. Nice Wide S serisi 4 metre kollu bariyer olarak geçmektedir fakat 3 ve 2 metre alanlara kol kısaltılarak uygulanmaktadır. Nice Wide M serisi ise 5 metre kollu bariyerdir 5 metrelik otopark girişlerinizde kullanılabilir. Nice Wide L serisi ise 6 ve 7 metre kolla uygulanan bariyer sistemidir. Nice Wide Kollu bariyerlerin kol uzunlukları dışında bütün özellikleri aynıdır. Nice bariyer sistemlerinin içinde satışa sunulan ve kullanılamakta olan wide serisi daha öncesinde satıştaki wil serisinin yerine getirilmiş bir üründür. Nice wide serisi otopark, kişisel araç girişlerinde kullanılmak için şen ideal üründür bunun sebebi ise yoğun kullanıma uygun olması, engel algılama özelliği, kollarının elips şekilde olup aşırı rüzgarlı hava şartlarında karşı  kırılmama özelliği, üzerinde bulunun anakart yapısı ile otomatik kapanma özelliği, emniyet fotoseli bağlanabilmesi, sadece açma ve sadece kapanma butonu bağlanabilmesi, acil durumlarda kollu bariyerin açık kalabilmesi için acil stop çıkışı güvenlik amaçlı ister açık isterseniz kapalı bırakabilirsiniz. Nice bariyerlerin tümünde olduğu gibi içinde bulunan redüktörüne bağlı olan yaylarıdır. bariyer sisteminin üzerine takılan kolun bütün ağırlığını minimize ederek üstünde bulunan 24 volt motoruna binen yükü sıfıra yakın bir hale getirip Nice bariyer sisteminin uzun yıllar sorunsuz güvenilir çalışmasını sağlar. Nice Wide bariyer sistemine üzerine takılan Nice OXI 2 kumanda alıcısı 1000 adet Nice Kumanda şifresini hafızasında tutarak diğer tüm markaların çok üzerinde bir özellik sağlamaktadır. Nice bariyerler opsiyonel olarak isteğe bağlı paslanmaz gövde yapılır aksi durumda diğer tüm ürünlerdeki gibi turuncu renkte üretilir.

Nice Bariyerin montajı çok basittir. Öncelikle satın almış olduğunuz Nice Wide bariyerinizi özel ambalajından çıkarıp üst ve ön kapaklarını çıkarıp içinde bulunan 4 adet montaj sabitlame deliği bulunur mevcuttaki yerinize getirip konumunu ayarladıktan sonra yere sabitlenir bu işlem tamamlandıktan sonra Nice bariyerin içinden çıkan kol bağlantı aparatını gövde üzerindeki yuvarlak redüktör çıkışına takılır hem ardından kol bağlantı aparatına Nice Bariyer kolu takılır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra bariyerin içindeki anakart panosunu dışarı alarak  elektrik ve elektronik kısmına geldik bu kısım ise bilinçsiz kişiler tarafından yapılırsa ölümcül tehlikeler yaratabilir. Dışardan gelen elektrik kablolarını anakat üstünde bulunan faz  ve nötr kısmına girip klemenslerin vidalarını sıkıca sıkın böylece elektirik bağlantınız tamamlanmıştır hemen akabinde Nice BF emniyet fotoseli  bağlantıları yapıp daha sonrasında anakart üzerine nice kumanda alısıcı takılıp kumandalar tanıtılır. en kısımda Nice flaşör uyarı lambası takılarak bariyer kullanıma hazırdır.

Nice Türkiye olarak siz müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için 365 gün 24 saat nice bariyer satış ve servis hizmeti vermekteyiz.

ilewpntr

Nice Bariyer

Nice bariyer sistemleri  Türkiye ve Avrupa pazarında ciddi anlamda satış ve servis ağıyla en çok tercih edilen bir markadır. Nice bariyer sistemlerinin tercih sebebi olmasının sebebleri diğer markalardan daha fazla özellik ve güvenlik sistemlerinin olmasıdır. Özellik olarak 3 metreden 9 metreye kadar kol uzunluğu gövde çeşitleri kullanım sıklığı ürün sağlamlığı sıkışma emniyeti emniyet sistemlerinin  tümüne karşılık verip uyumluluk sağlaması mevcut yerinizdeki tavan yüksekliğine uyumluluk sağlayabilmesi için kol kırma ( kırılgan kol ) bağlana bilme özelliği tüm otomatik geçiş sistemlerine, (OGS) ve kartı geçiş sistemlerine ( KGS ) sistemlerine uyumluluk sağlaması serbest geçişler için metal kütle sensörü uyumluluğu metale duyarlı radarlar ve  buna benzer daha bir çok geçiş sistemlerine bağlanıp çalışmasıdır. Nice Bariyerlerin tümü aşırı yoğun kullanıma uygundur

Nice Bariyer, Nice kollu bariyer, Nice bariyer servisi, Nice servis, Nice bariyer motoru, Nice bariyer kumandası, Nice kumanda, Nice kumanda çeşitleri, Nice bariyer fiyatları, nice bariyer kumanda fiyatları

ilewpntr

Nice Bariyer

Gişe, otopark, site, plaza, cezaevi, şantiye, endüstriyel alanlar, yayalaştırma uygulanan sokak ve caddeler, trafiğe kapalı yerlerin giriş çıkışları, kamu ve hizmet binalarının ilgili alanlarında vb. geçiş kontrolü sağlanmak istenen yerlerde kullanılan bariyer sistemlerinde Nice bariyeri güvenle tercih edebilirsiniz.

Nice bariyerleri, 3 metreden 9 metreye kadar farklı uzunluklarda uygulanabilir. Yoğun kullanımlara uyumludur. Elektronik ve mekanik bölümleri, emniyet sistemleri ile sıkışmalara karşı tedbirlidir. Nice motorları alandaki yabancı cismi algılar ve hareket durdurur. Böylece potansiyel riskler önlenmiş olur. Zaman ayarlıdır, çalışma hızı da ayarlanabilir. Gerektiğinde manuel olarak kullanılabilir. Dış kabini, olumsuz hava koşullarına karşı dayanabilir. Motoru güçlüdür. Harici akü bağlanabilmekte, kol sağ veya sola takılabilmektedir. Yavaş başlama yavaş durma özelliği vardır. Yay ayarı basittir, otomatik geçiş sistemleri (OGS) ve kartlı geçiş sistemleri (KGS) ile uyumludur. Montajı basit, kullanımı çabuk alışılabilecek şekilde ve tasarımları estetiktir.

Nice Wide 4\5\6, Nice L Bariyer, Nice M7 Bar Bariyer, Nice S Bar Bariyer, Nice M3 Bar Bariyer, Signo Bariyer Nice Bariyerleridir.

Nice Türkiye, satışın ardından ürünlerinin montajı, kurulumu, bakımı ve eğer gerekirse talebiniz doğrultusunda tamir onarımı ile de yanınızdadır. Nice servis ağı yaygındır ve servis kadrosu alanında eğitimli, donanımlı kimselerden oluşur. Nice Müşteri Hizmetleri de yedi gün yirmi dört saat ürünler ile ilgili her tür talebinize cevap verir.

Hemen Ara
WhatsApp chat