Kategori arşivi Kollu Bariyer Sistemleri

ilewpntr

Nice Wide 6 Kollu Bariyer

Toplu yaşama uygun olan alanlarda veya araç giriş çıkış kontrollerinin sağlanmak istendiği alanlara otomatik geçiş sistemlerinden faydalanmak istediğinizde kapı mekanizmalarına bir alternatif olarak bariyer sistemleri satışa sunulmaktadır. 6 metre uzunluğundaki alanlarda geçişi sınırlandırmak istediğinizde bariyer sistemleri arasından Nice Wide 6 kollu bariyer modelini tercih edebilirsiniz. Ürün grubu serisinde 6 metrelik sağa veya sola monte edilebilen kol yapısı ile rahat bir kullanım olanağı bulacağınız bariyer modelinde kullanım konforu sağlayacak tüm özellikler bulunmaktadır. 20Nm2lik tork özelliğinin yanında engel tanıma özelliği de bulunan mekanizma güvenli kullanımlarınıza uygun olarak kullanımlarınızda sorun yaşamayacağınızın güveniyle güvenliğinizi teminat altına alacak.

İki bariyer ile senkronize bağlanarak kullanılabilen Nice Wide 6 kollu bariyer modeli otomatik geçiş sistemlerine de uygundur. Ayrıca harici akü bağlantısı ile olası bir güç veya elektrik kesintisi durumunda devamlı kullanımlarınıza uygun olarak kullanabileceğiniz mekanizma -20 derece ile 50 derece arasında çalışma ortam sıcaklığında performansından ödün vermeden uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınıza imkan tanıyor. 230 V AC enerji girişi ve 360 W2lık güç ile çalışan mekanizmada toplam açılma süresi yalnızca 5 saniyedir.

54kg2lık mekanizma ağırlığı ile basite montaj imkanında faydalanabileceğiniz Nice Wide 6 kollu bariyer kolay programlanabilir özelliğinde pratik kullanım imkanını sizlere sunuyor. Ayrıca zengin aksesuar seçeneklerine entegre yapısı ile tercih edeceğiniz aksesuarlar sayesinde işlevsel özelliklerini maksimum düzeye çıkaracağınız mekanizma konforlu bir kullanım imkanını da beraberinde getiriyor. Kullanıcısına zaman tasarrufu sağlayan bariyer modeli estetik tasarımında tercih edilen alanlar için şık bir görünüm de sağlayacak. Açılma, kapanma ve yavaşlama için kullanılan switchleri dilerseniz ayarlama şansına da sahipsiniz. Bariyer ihtiyaçlarınız için en uygun çözümler olarak satışa sunulan bariyer modeli bütçenize uygun fiyatları ile de dikkatinizi çekecek.

ilewpntr

Nice M5 Bar Kollu Bariyer

Nice Türkiye bariyer sistemlerinden Nice M5 Bar modeli 24 V DC akımla çalışır. Yoğun kullanıma oldukça elverişlidir. Toplam açılma süresi 3 ila 6 saniye arasında ayarlanabilir. Kol sağa ve sola monte edilebilir. Nice M5 Bar modelinin engel tanıma özelliği mevcuttur. İki bariyer senkronize çalışabilir. Otomatik geçiş istemlerine uygundur. 5 metre kol ile çalışabilir. Bar Kit ile beraber satılır.

Nice Motor bariyer sistemlerinden Nice M5 Bar modeli genel özellikleri şöyledir: Master / Slave fonksiyonu sayesinde kolaylıkla senkronize çalışabilir.  Robust gövdesi, 1.000.000 kez açılıp kapanmayı garanti eden güçlü yayı ile daha güçlü ve güvenilirdir. Kontrol ünitesinin yukarıda olması ile hızlı ve kolay bakım yapılır.  Hazır fotosel yuvaları ile fotosel bağlantı kolaylığı vardır. Engel tanıma özelliği ve motor hareketi monitörlemesi ile daha güvenilirdir. Kendisine özel harici akü bağlantısı ile acil back-up sistemi kurulabilir.  Kendi gövdesinde flaşör veya opsiyonel trafik lambası bulunur. Enkoder kontrollü hareket ile yavaş başlama ve yavaş durma özelliği mevcuttur. Üzerinde iki adet entegre loop dedektör bulunmaktadır.

Nice Yetkili Servis bariyer sistemlerinden Nice M5 Bar modeli enerji girişi 230 vac’tır. 1,1 A akım çeker. 110 W güce sahiptir. Açılma süresi 3/ 6 saniyedir. Tork 200 nm’dir. Çalışma sürekiliği 350 kez / saat’tir. IP 44 tür. Çalışma sıcaklığı -20 / +50 aralığındadır. Nice M5 Bar modeli 400/ 299/ 1215 h ölçülerine sahiptir. Ağırlık 80 kg’dır.

ilewpntr

Nice L 7 Bar Kollu Bariyer

Nice Türkiye bariyer sistemlerinden Nice L Bar modeli 24 VDC voltajla çalışan bariyerdir. Yoğun kullanıma uygundur. Toplam açılma süresi 8 ila 12 saniye arasında ayarlanabilir. Kol sağa ve sola monte edilebilir. Nice L Bar modelinin engel tanıma özelliği mevcuttur. İki bariyer senkronize çalışabilir. Otomatik geçiş istemlerine uygundur. 7 metre kol ile çalışabilir. Bar Kit ile beraber satılır.

Nice Motor bariyer sistemlerinden Nice L Bar modeli genel özellikleri şöyledir: Master / Slave fonksiyonu sayesinde kolaylıkla senkronize çalışabilir.  Robust gövdesi, 1.000.000 kez açılıp kapanmayı garanti eden güçlü yayı ile daha güçlü ve güvenilirdir. Kontrol ünitesinin yukarıda olması ile hızlı ve kolay bakım yapılır.  Hazır fotosel yuvaları ile fotosel bağlantı kolaylığı vardır. Engel tanıma özelliği ve motor hareketi monitörlemesi ile daha güvenilirdir. Kendisine özel harici akü bağlantısı ile acil back-up sistemi kurulabilir.  Kendi gövdesinde flaşör veya opsiyonel trafik lambası bulunur. Enkoder kontrollü hareket ile yavaş başlama ve yavaş durma özelliği mevcuttur. Üzerinde iki adet entegre loop dedektör bulunmaktadır.

Nice Yetkili Servis bariyer sistemlerinden Nice L Bar modeli enerji girişi 230 vac’tır. 1,3 A akım çeker. 160 W güce sahiptir. Açılma süresi 8- 12 saniyedir. Tork 400 nm’dir. Çalışma sürekiliği 150 kez / saat’tir. IP 44 tür. Çalışma sıcaklığı -20 / +50 aralığındadır. Nice L Bar modeli 500/ 299/ 1215 h ölçülerine sahiptir. Ağırlık 98 kg’dır.

ilewpntr

Nice Wide Kollu Bariyer

Nice İtalaya meşei olup Türkiye distribütörlüğü ile Tüm Türkiye için Nice Türkiye bölge bayisi seçmiştir. Nice Wide kollu bariyer 3 çeşittir S – M – L modeli olarak adlandırılır. Nice Wide S serisi 4 metre kollu bariyer olarak geçmektedir fakat 3 ve 2 metre alanlara kol kısaltılarak uygulanmaktadır. Nice Wide M serisi ise 5 metre kollu bariyerdir 5 metrelik otopark girişlerinizde kullanılabilir. Nice Wide L serisi ise 6 ve 7 metre kolla uygulanan bariyer sistemidir. Nice Wide Kollu bariyerlerin kol uzunlukları dışında bütün özellikleri aynıdır. Nice bariyer sistemlerinin içinde satışa sunulan ve kullanılamakta olan wide serisi daha öncesinde satıştaki wil serisinin yerine getirilmiş bir üründür. Nice wide serisi otopark, kişisel araç girişlerinde kullanılmak için şen ideal üründür bunun sebebi ise yoğun kullanıma uygun olması, engel algılama özelliği, kollarının elips şekilde olup aşırı rüzgarlı hava şartlarında karşı  kırılmama özelliği, üzerinde bulunun anakart yapısı ile otomatik kapanma özelliği, emniyet fotoseli bağlanabilmesi, sadece açma ve sadece kapanma butonu bağlanabilmesi, acil durumlarda kollu bariyerin açık kalabilmesi için acil stop çıkışı güvenlik amaçlı ister açık isterseniz kapalı bırakabilirsiniz. Nice bariyerlerin tümünde olduğu gibi içinde bulunan redüktörüne bağlı olan yaylarıdır. bariyer sisteminin üzerine takılan kolun bütün ağırlığını minimize ederek üstünde bulunan 24 volt motoruna binen yükü sıfıra yakın bir hale getirip Nice bariyer sisteminin uzun yıllar sorunsuz güvenilir çalışmasını sağlar. Nice Wide bariyer sistemine üzerine takılan Nice OXI 2 kumanda alıcısı 1000 adet Nice Kumanda şifresini hafızasında tutarak diğer tüm markaların çok üzerinde bir özellik sağlamaktadır. Nice bariyerler opsiyonel olarak isteğe bağlı paslanmaz gövde yapılır aksi durumda diğer tüm ürünlerdeki gibi turuncu renkte üretilir.

Nice Bariyerin montajı çok basittir. Öncelikle satın almış olduğunuz Nice Wide bariyerinizi özel ambalajından çıkarıp üst ve ön kapaklarını çıkarıp içinde bulunan 4 adet montaj sabitlame deliği bulunur mevcuttaki yerinize getirip konumunu ayarladıktan sonra yere sabitlenir bu işlem tamamlandıktan sonra Nice bariyerin içinden çıkan kol bağlantı aparatını gövde üzerindeki yuvarlak redüktör çıkışına takılır hem ardından kol bağlantı aparatına Nice Bariyer kolu takılır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra bariyerin içindeki anakart panosunu dışarı alarak  elektrik ve elektronik kısmına geldik bu kısım ise bilinçsiz kişiler tarafından yapılırsa ölümcül tehlikeler yaratabilir. Dışardan gelen elektrik kablolarını anakat üstünde bulunan faz  ve nötr kısmına girip klemenslerin vidalarını sıkıca sıkın böylece elektirik bağlantınız tamamlanmıştır hemen akabinde Nice BF emniyet fotoseli  bağlantıları yapıp daha sonrasında anakart üzerine nice kumanda alısıcı takılıp kumandalar tanıtılır. en kısımda Nice flaşör uyarı lambası takılarak bariyer kullanıma hazırdır.

Nice Türkiye olarak siz müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için 365 gün 24 saat nice bariyer satış ve servis hizmeti vermekteyiz.

Hemen Ara
WhatsApp chat