Nice Run 1800 Yana Kayar Bahçe Kapısı Motoru

ileesma

Nice Run 1800 Yana Kayar Bahçe Kapısı Motoru

Artık hayatımızın birçok yerinde karşıma çıkan kayar (sürgülü) kapılar güvenliğimiz için birçok noktada açıklık göstermektedir. Sadece sürgülü kapı yaptırmak maalesef güvenliğimizi korumamaktadır. İstediğimiz kişilerin giriş çıkışlarını kontrol edebilmek adına otomatik motor uygulamak gerekir ve bu sayede güvenliğimizi kontrol altına alabiliriz. Güvenlik firması dediğimizde en önde gelen İtalyan Nice firmasının yana kayar kapıları için ürettiği run 1800 motor maksimum 1800 kg taşıma kapasitesine ait iken 15 metrelik kapılarda uygulanmaktadır. Kontrol ünitesi motorun içerisinde yer almaktadır bu sayede dışarıdan gelecek olan etkenleri korumaktadır. Yavaş başla yavaş dur özelliği bulunması sayesinden açılma da ve kapanmada yavaşlayarak başlayarak çalışmaktadır. En büyük özelliklerinden olan engel tanıma sistemi ile de güvenliğimizi fazlasıyla korumaktadır. Engel tanıma özelliği kapı kapanırken arada herhangi bir cisim kalması durumunda kapının durup geri açılmasını sağlamaktadır böylelikle arada herhangi bir cisim kalmamaktadır.

Kendi fotoseli ve flaşörü dışında başka marka ile çalışmayan run 1800 motor 220 v akım ile çalışmaktadır. Yoğun kullanımlarınız için uygun olan motor saniyede 12 cm açabilmektedir.  Saatte 42 kez açabilen motor yazın +50  kışın ise -20 derece hava koşullarında sorunsuz çalışma sağlamaktadır.

Nice run 1800 kapı motorunun kendi ağırlığı ise 24,50 kg’dır. Tek motor veya kit olarak satılabilmektedir.

Genelde kit olarak satılan run 1800 motorun kit parçaları oxı kumanda alcısı, epmb bluebus emniyet fotosel takımı (1 ad. Alıcı 1 ad. Verici), 2 ad. 2 kanal smilo uzaktan kumanda, eldc  12 v flaşör lamba, roa8 30*8 çelik kremiyer dişli ve run 1800 motordur. Opsiyonel olarak abf anten, pilli ft210b emniyet fotosel takımı ve ps124 bataryadır.

Nice run 1800 yana kayar bahçe kapısı motorları hakkında fiyat ve yetkili servisi için bizleri 7/24 arayabilirsiniz

Yazar hakkında

esma administrator

    Bir cevap yazın

    Hemen Ara
    WhatsApp chat