Nice Run 1200 Hs Yana Kayar Kapı Motoru

ileesma

Nice Run 1200 Hs Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Türkiye ailesi olarak yılladır bu sektörde öncülük etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz için mühendislerimiz özenle çalışmaktadır. Yeni seri üretimlerimizden olan Nice Run 1200 Hs motor hızlı seri kapı motorudur. Hem hızlı hemde yoğun kullanımlar için uygun olan run 1200 hs motor saniyede 37 cm açabilmektedir. Yavaş başla yavaş dur, engel tanıma, ayarlanabilir 6 kademeli hız ayarı gibi birçok özelliği olan motor maksimum 1200 kg taşıma kapasitesine aitken maksimum 15 metrelik kapılarda kullanılmaktadır.

Kontrol ünitesi motor üzerinde olması nedeni ile karta yağmur gibi dışarıdan gelecek etkenlere karşı korumaktadır. Kendi fotoseli ve flaşörü dışında çalışmamaktadır. Ip 44 koruma sınıfına ait olan motorun çektiği akım 2’dır. 230 v enerji girişi olup kendi içerisinde 24 v’a düşürmektedir.

Yazın +50 derece de kışın ise -20 derece hava koşullarında sorunsuz çalışma sağlayan Nice Run 1200 Hs motorun ağırlı ise 24,50 kg’dir. Daha sayamadığımız birçok özellik barındıran bu motor ile ilgili bilgi almak için veya yetkili servis olarak hizmet vermek için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Yazar hakkında

esma administrator

    Bir cevap yazın

    Hemen Ara
    WhatsApp chat