15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Nice Robus 500 Hs Bahçe Kapısı MotoruGünümüzde artık çok yaygınlaşan otomatik kapılar için birçok model bulunduran Nice firması motorların hızlarını yükselterek kapı önlerinde araba sırasını bekleme konusunu ortadan kaldırmaktadır.

İtalyan menşeili Nice markasının en hızlı bahçe kapısı motorlarından biri olan robus 500 hs motor maksimum 12 metrelik kapılara uygulanmaktadır. Saniyede 44 cm açan motor, 230 v enerji giriş olup kendi içerisinde 24 v’a düşürerek yoğun kullanımlar içinde uygun olmaktadır.

Yavaş başla yavaş dur, engel tanıma, 6 kademeli hız ayarı gibi bir çok özellikleri olan motoru bahçe kapılarınız da, fabrika kapılarınız da, site kapılarınız da gibi birçok sürgülü kapılarda kullanabilirsiniz.

Ip 44 koruma sınıfına ait olan nice robus 500 hs motor yazın +50 kışın ise -20 derece hava koşullarında sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Saatte 20 kez açılmaya hedefleyen robus 500 hs motor maksimum 500 kg taşıma kapasitesine aittir. Motorun kendi ağırlısı ise 11 kg’dir.

Nice Robus 500 Hs motor ile ilgili daha fazla bilgi almak için veya yetkili servis hizmeti almak için bizlere 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

esma

Bir cevap yazın