Nice Robus 500 Hs Bahçe Kapısı Motoru

ileesma

Nice Robus 500 Hs Bahçe Kapısı Motoru

 

 


Günümüzde artık çok yaygınlaşan otomatik kapılar için birçok model bulunduran Nice firması motorların hızlarını yükselterek kapı önlerinde araba sırasını bekleme konusunu ortadan kaldırmaktadır.

İtalyan menşeili Nice markasının en hızlı bahçe kapısı motorlarından biri olan robus 500 hs motor maksimum 12 metrelik kapılara uygulanmaktadır. Saniyede 44 cm açan motor, 230 v enerji giriş olup kendi içerisinde 24 v’a düşürerek yoğun kullanımlar içinde uygun olmaktadır.

Yavaş başla yavaş dur, engel tanıma, 6 kademeli hız ayarı gibi bir çok özellikleri olan motoru bahçe kapılarınız da, fabrika kapılarınız da, site kapılarınız da gibi birçok sürgülü kapılarda kullanabilirsiniz.

Ip 44 koruma sınıfına ait olan nice robus 500 hs motor yazın +50 kışın ise -20 derece hava koşullarında sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Saatte 20 kez açılmaya hedefleyen robus 500 hs motor maksimum 500 kg taşıma kapasitesine aittir. Motorun kendi ağırlısı ise 11 kg’dir.

Nice Robus 500 Hs motor ile ilgili daha fazla bilgi almak için veya yetkili servis hizmeti almak için bizlere 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Yazar hakkında

esma administrator

    Bir cevap yazın

    Hemen Ara
    WhatsApp chat